S.S.S.

Yaptığımız eğitimler ve özel seanslarla ilgili bize en çok sorulan sorular ve merak ettikleriniz:

————————————————————————————————————————————————————————

-Eğitimlerinize Kimler Katılabiliyor, Yaş Sınırı Var mı ?

Eğitimlerimize akli yetisi yerinde olan, kendini geliştirmek ve hayatındaki sorunlarını çözmek isteyen herkes katılabilir. Ancak eğitimlerimiz yetişkin kişiler için yapıldığından 12 yaş altı çocuklar eğitim ve özel seanslarımıza katılamıyor. Ancak o yaş grubundaki çocuklar için özel subliminal telkinlerle destek oluyoruz.

-Özel Seanslarınıza Kimler Katılamaz ?

Yine 12 yaş üstü, akli yetisi yerinde olan herkes özel seansımıza katılabilir. Ancak, madde bağımlıları, bipolar bozukluk, şizofreni teşhisi konmuş kişileri özel seanslarımıza almıyoruz. Özel seanslarımızla ilgili lütfen bizimle irtibata geçiniz.

-Eğitim ve Özel Seans arasındaki fark nedir ?

Özel seans yaklaşık 1 saat sürmektedir ve tamamen kişiye özel yapılmaktadır. Bu çalışmada kişinin şikayetlerine bağlı olarak asıl sorunu tespit edilmektedir. Sonrasında ise bu ana soruna ve diğer sorunlarına yönelik özel subliminal telkin-(ler) hazırlanarak verilmektedir. Eğitimlerimiz yaklaşık 3 saat sürmektedir ve grup olarak yapılan bir çalışmadır. Eğitimlerde katılımcılarımızla da bire bir uzmanımız diyaloga girmekte ve çıkışta katılımcılarımıza Subliminal Telkin CD seti hediye edilmektedir.. Ancak özel sorunlarını dile getirmek isteyen kişiler özel seans istemektedir.

İkisine de (Eğitim ve Özel Seans) Mutlaka Katılmam Gerekiyor mu?

İkisine de katılmanız gerekmiyor. Ancak bazı Danışanlarımız ikisine de katılmayı tercih ediyor. Hem eğitime hem de özel seansa gelen danışanlarımız çok oldu ve elbette ki onlar daha çok faydasını gördüler. Eğitimlerde öğrendikleri birçok bilgi, teknik, uygulama; özel seansta da özel sorunlarını dile getirerek özel subliminal telkinlerini dinleyen danışanlarımız oldukça memnunlar. Ancak bu kişinin tamamen kendi tercihidir. Sadece özel seansa ya da eğitime gelen kişiler de bize çok faydasını gördüklerine dair geri bildirimlerde bulunmaktadırlar.

Eğitime Ya da Özel Seansa Gelmeden Subliminal Telkin Alsam Olur mu?

Tabi ki. Eğitime ya da bireysel görüşmeye gelemeyen veya gelmek istemeyen kişiler, Eğitimde verilen CD setini ve diğer Subliminal Telkinleri alarak dinleyebilirler. Zaten eğitime ya da özel seansa gelemeyen ya da gelmek istemeyen kişiler için, Telefonda, online, mail ile yapılan çalışmalarımız da mevcuttur. O çalışmaları okumak ve incelemek için buraya tıklayınız

-Ücretleri Neden Önceden Alıyorsunuz ?

Eğitimde katılımcı sayımız sınırlıdır. Eğitime geleceğini söyleyip herhangi bir bahaneyle kişi gelmediğinde, hem başka katılmak isteyen birinin hakkını ihlal etmiş olmakta, hem de bizim bu eğitime verdiğimiz emek dolaylı olarak boşa gitmektedir.

Özel seanslar da 2 ya da talebe göre 3 gün yapılmakta ve en fazla 7 ya da 8 kişi 1 günde almaktayız. Her danışanımıza belirli bir saat ve uzmanımıza dinlenme süresi ayırdığımız için, geleceğini söyleyip gelmeyen kişinin saati boşa gitmektedir. Ayrıca bazen gerçekten gelmek isteyip de dolu dediğimiz kişilerin de hakkı ihlal edilmektedir.  Bu nedenle ücretleri önceden almak durumundayız.

-Ücreti Önceden Ödüyoruz-Size Neden Güvenelim ? 

Bizi arayanlardan bazı kişiler son günlerde yaşanan dolandırıcılıklar nedeniyle bazen tedirgin olabilmekteler. Uzmanlarımız Atakan Sönmez ve Özlem Şahin Türkiye genelinde bilinen kişiler. Yıllardır bu işi meslek edinmişler. Biz  Konya’da bir şube açarak Konyalıların da bu hizmetlerden yararlanmasını istiyoruz. Verilen hizmet bir kişinin hayatını değiştiren, sorunlarını çözen, hayatı daha mutlu ve sağlıklı yaşamasına neden olan çalışmalardır. Böyle bir  hizmetin bedeli elbette ki ölçülemez. Ancak belirlediğimiz ücretler de oldukça düşüktür ve İstanbul fiyatlarının neredeyse 3’te biridir. Biz bize ödenen bu ücretlerle ne ihya olabiliriz ne de buna tenezzül etmeyiz. Bu ücretler zaten Uzmanlarımızın Buraya gelme, kalma diğer masraflarımızı gibi tutarları ancak karşılayabilmektedir.Yıllardır sürdürdüğümüz kariyeri de bunun için riske atmayız.

-Ücretleriniz Pahalı mı ?

Şubemizi Konya’da yeni açtığımız için bu ücretler şu an için tanıtıma yöneliktir ve yukarıda da belirttiğimiz gibi bu ücretler, İstanbul fiyatlarının neredeyse 3’te biridir ve eğitimler, uzmanlarımız ve diğer masraflarımızı ancak karşılamaktadır. İlerleyen günlerde bu ücretler artacaktır.

-Peki Kesin Faydasını Görecek miyiz? Başarılı Oluyor musunuz ?

Yaptığımız bütün çalışmalar, hızlı, pratik ve çözüm odaklıdır. Başarı oranımız Konya’da %98’in üzerindedir. 1 yıllık sürede Konya Akademi’ye 400’ün üzerinde Danışanımız eğitimler için, 300’ün üzerinde Danışanımız da bireysel-özel seans için geldi. Bize daha hiç kimseden olumsuz bir geri bildirim gelmediği gibi aksine sürekli olumlu geri bildirimler almaktayız. Dolayısıyla çalışmalarımız kesin çözüm içermektedir. Zaten bütün çalışmalarımız garantilidir.

Bilinçaltı Temizliği Nedir ? Nasıl Yapılıyor ?

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız