Yeni Haberlerimiz

Konya’daki Eğitim ve Özel Seanslarla ilgili Atakan Sönmez ve Özlem Şahin neler söyledi ?

atakansonmez   ozlemsahin

İşte Konya Basınında Son Çıkan Haberler

Özlem Şahin’in Yayınlanan Son Haberi

Özlem Şahin’in Ağustos Ayı Eğitimleri ve Özel Seans Tarihleri İçin

Tıklayınız

ozlem_sahin_yeniden_konyaya_geliyor_h26356

 Mayıs Ayında, Konya’da 4 farklı eğitim ve bireysel seanslar yapan ve yoğun bir ilgi ve taleple karşılaşan, Türkiye’nin bilinen Kişisel Gelişim Uzmanlarından Özlem Şahin Bilinçaltı Temizliği için yeniden Konya’ya geliyor.

Konya’da Bilinçaltı Temizliği-Anne Babanın Hayatımıza Etkileri-Atalardan Özgürleşme Eğitimi  ve bireysel görüşmeler yapacak olan Özlem Şahin ile bu eğitimlerin içeriği ve detaylarıyla ilgili bir söyleşi yaptık.

Özlem Şahin ile yaptığımız söyleşiden önce hakkında kısa bir bilgi aktaralım.

1280x720-4jZ

ÖZLEM ŞAHİN KİMDİR?

1977 yılında Ankara’da doğan Özlem Şahin, Psikoloji ve Sosyoloji ile ilgili yurtiçi ve dışında çeşitli eğitimleri tamamladı. Vitiligo rahatsızlığı için kullandığı yöntemlerden dolayı ilgisini alternatif tıpa yoğunlaştırdı. Klinik Hipnoterapi, Bilinçaltı Programlama, Nefes Terapisi ve doğal tıp alanının tümünü kapsayan farklı akademik eğitimler aldı.

Şaman şifacılığı ve enerji sistemleri üzerine Japon, Hintli ve Kızılderili pek çok ustadan eğitim alan Şahin, gerçek iyileşme ve mutlu, başarılı bir yaşam için insanı ruhsal ve bedensel olarak tümden kavrayan bir öğretinin gereğine inanarak mesleki kariyerini de bu alan üzerine kurdu.

280x157-iBG

Kurucusu ve yöneticisi olduğu Arketip Akademi’nin merkezi Türkiye’de, şubesi ise Kanada’da bulunuyor. Aynı kurumun çatısı altında Kuantum İsim Analizi, Mistik Dükkan, Mistik Akademi gibi farklı markalarla bireysel ve kurumsal danışmanlıklar yapıyor, eğitimler veriyor ve “Mesleki Eğitim Programları” adı altında danışmanlar yetiştirmeye devam ediyor.

ÖZLEM ŞAHİN’İN VİDEOLARI-KATILDIĞI BAZI PROGRAMLAR
Videoları İzlemek İçin Üzerine Tıklayınız

UZMAN TV-İSİM ANALİZİ VİDEOLARI

STAR TV-MELEK PROGRAMI

İSİM ANALİZİ

BOLLUK BEREKET ZENGİNLİK AİRPORT TV

BOLLUK BEREKET ZENGİNLİK 

Türkiye’de tanınmış bir isim olan ve birçok kişinin hayatının değişmesine vesile olan Özlem Şahin’in uzmanlık alanı ise oldukça fazla. Lakabı ise Shamanic. Öğrencileri ve denışanları onu sevgi dolu güleryüzlü ve yardımsever kişiliğiyle tanımlıyor.

hqdefault(2)

Daha çok spritüel ve mistik alanlarda faaliyet gösteren Şahin, Psikoloji ve Sosyoloji alanlarının dışında, Reiki Master, Kuantum İsim Analisti, Holoterapik-Şamanik Nefes Terapisti, Reiki Master, aura ve çakralar, atalardan özgürleşme ve aile dizimi, İlişkiler, bolluk bereket ve şifalı taşlar, astroloji gibi birçok alanda eğitim almış ve halen bu konularda da uzman olarak eğitimler veriyor.

hqdefault (1)

Mayıs ve Temmuz Ayında Konya’da verdiği eğitimlerle ilgili yoğun bir ilgi ve taleple karşılaşan ve Ağustos  Ayında yapacağı Bilinçaltı Temizliği Eğitimiyle ilgili bilgiler veren Özlem Şahin, hayatımızı adeta şekillendiren Anne-Baba ve Atalarımızın bilinçaltımızdaki çok büyük etkisiyle ilgili geniş bir eğitim yapacağını söyledi.

1316494173ancestors

Bilinçaltı Temizliği (Anne-Baba ve Atalarımızın Hayatımıza Etkileri-Atalardan Özgürleşme) Eğitiminde, atalarımızdan bizlere genetik miras olarak geçen kök kodların hayatımızı nasıl etkilediğini, büyük büyük babalarımızdan, büyük büyük annelerimizden bize kadar gelen psikolojik, kültürel ve fiziksel faktörlerin bizim hayatımızı farkında olmadan nasıl belirlediği detaylarıyla birlikte bu eğitimde verileceğini söyleyen Şahin, bu kodların nasıl temizleneceği ve enerjisel döngünün nasıl değişeceğinin ve bunun hayatımıza yansıyacak mucizevi etkilerinin de detaylarıyla birlikte anlatılacağını belirtti.

Ayrıca anne ve babanın hayatımızda ve kişiliğimizdeki yerinin de önemine vurgu yapan Şahin,bugün hayatımızda karşılaştığımız birçok olumsuzluğun, bizim zannettiğimiz birçok özelliğimizin aslında nasıl anne ve babaya ilişkin olduğunu farkettiğimizde nasıl büyük bir dönüşüm yaşayacağımızın, bize ait olmayan bu yüklerimizden nasıl arınacağımızın da bu eğitimde detaylarıyla paylaşılacağını belirtti.

jesus_heaven

Bu eğitime dair biraz daha bilgi istediğimiz ve Atalarımızın hayatımıza nasıl bir etkisi olabileceğine dair sorumuzla ilgili Özlem Şahin Şunları Söyledi:

Atalarımızın yaşadıkları, bizim kaderimizi nasıl etkiler?

“Hepimiz bedenlenmiş ruhsal varlıklarız. Şimdi yaptıklarımız ve yapmadıklarımız gelecek nesilleri etkilerken, geçmişte atalarımızın yaptıkları ve yapmadıkları da bizim şimdiki sağlık, varlık, başarı gibi hayatımızın genelini etkileyen ruhsal anlaşmalarımızla bu gün yaşam kalitemizi belirler.

Anne: Genel olarak manevi dünyamızı, sosyal ilişkilerimizi, aşk, bereket, dişi enerjimizi, bereketimizi simgelerken,

Baba: Genel olarak maddi dünyamızı, kariyer, başarı, iş ilişkilerimizi, para kazanış şeklimizi, eril yönümüzü ve gücümüzü temsil eder.

Anne-baba-olmak

Bu konu oldukça detaylıdır ancak, bu çalışma ile temel olarak;

Anne ve Baba ile ruhsal beslenme bağını güçlendirmek ve karmik yüklerinden özgürleşmeyi,

Ataları onurlandırma ve karmik yüklerinden özgürleşmeyi ,

Bilinçli ve bilinçsizce yaptığımız ruhsal anlaşmaları temizleme üzerine paylaşımda bulunacağız.

Bize ait olmayan roller ve özdeşleştiğimiz kaderi -saygı ve sevgi ile – iade ederek, gereksiz yüklerimizle vedalaşarak, hayat yolumuza daha hafif ve rahatlamış olarak devam edebilmemizi sağlayacak yolları öğreneceğimiz bu eğitimde görüşmek üzre.”

gorselimg_123389426

Özlem Şahin ayrıca Konya’daki eğitimlerinin yanı sıra 3 gün de yaklaşık 1- 1 Buçuk saat sürecek bireysel-özel görüşmeler yapacak.

Konya’da zaten birçok öğrencisi olan Özlem Şahin, Konya’yı çok sevdiğini, Konya’nın manevi havasının ve enerjisinin oldukça pozitif olduğunun da altını çizerek Konya’ya gelmekten de oldukça mutlu olduğunu belirtti.

uzman_200
Özlem Şahin’in Konya Eğitimleri organizatörü ise, Özlem Şahin’in yeniden Konya’ya gelmesinden duyduğu memnuniyeti belirterek, Şahin’in Konya eğitimlerine ve özellikle özel seanslarına yoğun bir talep olduğunu belirtti.

—————————————————————————————————————————————–

Haberi “konyahaberler.com” sayfasından okumak için  TIKLAYINIZ

Özlem Şahin’in Ağustos Ayı Eğitimleri ve Özel Seans Tarihleri İçin

Tıklayınız

—————————————————————————————————————————————–

Atakan Sönmez’in Son Haberi

Atakan Sönmez’in Konya’daki Ağustos Ayı Eğitimleri ve Özel Seans Tarihleri İçin Tıklayınız

bilincalti_uzmani_atakan_sonmezin_konya_egitimlerine_buyuk_ilgi_h26320

Geçtiğimiz aylarda Konya’da, Bilinçaltı Temizliği, Sınav Başarısı, Astral Seyahat, İdeal Beden-Kilo Eğitimleri ve Özel Bireysel Seanslar yapan ve Konyalılar tarafından büyük bir ilgii ve taleple karşılaşan Subliminal Telkin-Ritmotrans Uzmanı Atakan Sönmez,  Bilinçaltı Temizliği ve Özel Bireysel Seanslar için yeniden Konya’ya geliyor.

Konya’da gerçekleştirdiği eğitimlerde ve özel bireysel seanslarda Konyalıların ilgi ve sevgisiyle karşılaşan, Subliminal Telkinlerin Türkiye’deki İlk Uygulayıcısı Kişisel Gelişim Uzmanı Atakan Sönmez,  gelen talepler doğrultusunda Konya’daki  Bilinçaltı Temizliği Eğitimi ve Özel Bireysel Seanslarına devam ediyor.

00580a2e917c74e32dbb11e72b6449cd

Atakan Sönmez’in Konya’daki eğitimleriyle ilgili sitemize özel yaptığı söyleşiden önce kısaca kendisiyle ilgili bazı bilgiler aktaralım.

Atakan Sönmez Kimdir ?

Atakan Sönmez, 2006 yılında açtığı bir site ile dikkatleri üzerine çekmiş ve Türkiye’de ilk kez Subliminal yani bilinçaltı telkinleri yaparak birçok insanın hayatının değişmesine katkıda bulunmuş bir Kişisel Gelişim Uzmanı. Boğaziçi Üniversitesi Elektronik Mezunu olan Sönmez, ilk önce kendisinde denediği subliminal telkinleriyle büyük bir değişim yaşayarak, daha sonra bunu birçok konuda geliştirerek insanların hizmetine sunmuş ve hayatimdegisti.com sitesini açmış.

Sönmez bazı programlara da katılarak bilinçaltı telkinleriyle ilgili merak edilen soruları cevaplandırmış.

ATAKAN SÖNMEZ’İN VİDEOLARI-KATILDIĞI BAZI PROGRAMLAR

Programları İzlemek İçin Yazıların Üzerine Tıklayınız

KANAL42 (KONYA TV) SEVDE ŞİŞMAN

CİNE 5-AYLA ÇETİNKAYA

EBRU EĞİNLİOĞLU’NUN PROGRAMI

MELDA TUNCEL-YAŞAM MİMARI


Peki Nedir Bu Subliminal (Bilinçaltı) Telkinler ?

Dünyada Subliminal olarak bilinen telkinler, müzik ya da herhangi bir ses dosyasının içerisine gömülmüş ancak kulakla duyulmayan ve içinde özel metinler bulunan özel yapılan bir çalışma. Ancak Atakan Sönmez bunu daha da geliştirerek Ritmotrans tekniğini geliştirmiş.

1

Kendisi Ritmotransı ise şöyle tanımlıyor:

“1970’li yıllardan itibaren kişisel gelişim kitapları hızla artmıştır. Bunların temelinde ne düşünürsen o gerçekleşir felsefesi vardı.

Ancak kitap okumak ile düşünce tam anlamı ile değiştirilemiyordu. Bir okunan kitap belirli bir süre sonra etkisini kaybediyordu. Bir seminere gidildiğinde bir süre sonra motivasyon kaybolabiliyordu. İşte bu aşamada kasetler çıktı. Olumlu düşünme kasetleri. Bu kasetlerde olumlu düşünceler seslendiriliyordu. Daha sonra CD’ler çıktı. Çeşitli yöntemler geliştirildi bunlardan birisi de subliminal.Yani telkin içeren sesin çok kısık, müziğin daha yüksek olması….Seslendirilen telkinlerin müziğin içine gizlenerek bilinçaltına verilmesi.

Ancak unuttukları bir şey vardı.. Benim yaptığım sadece mevcut çalışmaların- ki bunu bir gökdelene benzetebiliriz- üzerine bir tuğla koymak oldu. Dünyada ilk kez telkinleri ritimler ile sesli okuyup kaydettim.
Bu yöntem işe yaradı. İnsanlar beklentilerinin çok üzerinde sonuçlar elde ettiler potansiyelleri ortaya çıktı.

687619040-ecouter-de-la-musique-yeux-fermes-casque-entendre

Telkinli mp3 nasıl hazırlanır?

Bir metin vardır kendini affetme, kendine güven ,sosyallik, kilo verme ,sigara bırakma yada buna benzer 500 konuda olabilir.
Metin Türkçeye çevrildikten sonra kağıt üzerinde ritimler çıkartılır zaten işin asıl püf noktası kalıcı olmasını sağlayan da benim geliştirdiğim bu ritimlerdir…

Sonrada bir okyanus sesi ile ya da müzikle karıştırılır. Siz dinlediğinizde sadece okyanus sesi duysanız da bilinçaltınız telkinleri kabul eder. İşte telkin yöntemi budur. Kalıcı davranış değişikliğine neden olan etkili bir yöntemdir.”

2

Burada kısa zamanda birçok üyeye ulaşan Sönmez, her türden sorunlara telkinleriyle destek olmuş ve birçok kişinin hayatının değişmesine katkıda bulunmuş.Halen Türkiye’deki en büyük kişisel gelişim sitesi olan www.hayatımdegisti.com’un sahibi olan Atakan Sönmez,  sitesinde, birçok konuda ücretsiz telkinler de yaparak insanlara yardımcı olmaya devam ediyor.

Atakan Sönmez, yaptığı ritmotrans içerikli telkinlerin birçok kişinin hayatını değiştirdiğini, bu konuda sayısız olumlu yorumlar ve teşekkürler aldığını söyleyerek,  merak edenlerin ve ilgilenenlerin kendisine gönderilen yorumları için ise şu adresi veriyor.

Buraya Tıklayarak Bu Telkinleri Dinleyenlerin Yorumlarını Okuyabilirsiniz

KONYA EĞİTİMLERİ

Atakan Sönmez’in Konya’da yaptığı eğitimlerine ise büyük bir talep olmuş. Nisan, Mayıs ve Temmuz Aylarında Konya’da Bilinçaltı Temizliği, Sınav Başarısı, , Astral Seyahat, Kilo-İdeal Beden Eğitimleri dolunca, yeni eğitimler açarak bu eğitimlerin tekrarını da gerçekleştirmiş. Sönmez böylece Konya’da  ayda 8 eğitim birden yapmış. Ayrıca 6 gün boyunca da 32 kişiyle de özel seanslar yapmış. Şu ana kadar Konya’da yaptığı özel seanslar da 100’ü geçmiş durumda.

3

Kendisi, Konya’da bu kadar talep beklemediğini, bu ilgi ve talebe çok şaşırdığını itiraf ederek şöyle söylüyor:

“Biz İstanbul Merkezli çalışıyoruz. Konya’ya bir arkadaşımı ziyarete geldim ve burada da kendisi de Sosyolog olan arkadaşımın teklifi üzerine bir eğitim yapma kararı verdik. Ben çok az katılımlı bir eğitim beklerken, eğitimlerimiz doldu ve yenilerini açtık. O eğitimlerimiz de doldu. Daha sonraki ay yine farklı eğitimler açtık ve onlar da doldu. Eğitimlerin yanısıra birçok özel görüşme talebi de gelince özel seanslar da açtık. Bireysel dediğimiz özel seanslarımıza da büyük talep oldu. Çeşitli zamanlarda toplam 6 gün de özel seanslar yaptık. Halen birçok talep geliyor. Biz de Konya’da yine bir eğitim ve Özel Seanslarımızı yapmaya devam edeceğiz

En çok talebin Bilinçaltı Temizliği ile ilgili olduğunun altını çizen Atakan Sönmez,Bu eğitime büyük talep oluyor. Biz katılımcı sayımızı sınırlı tutuyoruz. Seminer tarzında yapmıyoruz. Eğitimlerimiz 10 kişi ile sınırlı ve katılımcılarımızla bire bir de ilgileniyoruz. Onlarla bire bir diyaloglara giriyoruz” dedi.

4

Bu kadar talep gören Konya’daki eğitimlerinde neler yapıldığı, eğitimlerin içerikleriyle ilgili biraz daha detaylı bilgi vermesini istediğimiz Atakan Sönmez Şunları söyledi:

“Biz yaklaşık 3 saat eğitim yapıyoruz. Aralarımız da oluyor. Eğitim 3 aşamadan oluşuyor. Her aşamada farklı bilgiler veriyoruz. Birebir katılımcılarımızla diyaloglara giriyor ve çeşitli örneklendirmelerle onlara farklı bir bakış açısı kazandırmanın yanı sıra kendilerindeki inanç, duygu ve düşünce alışkanlıklarını görmelerini sağlıyoruz. Olumsuz duygu ve düşüncelerinden özgürleşmek, geçmişten ve gelecek kaygılarından kurtulmalarını sağlayacak bilgi ve teknikleri hem sunuyor hem de birlikte uyguluyoruz.

5

Bu eğitimlerde ayrıca katılımcılarımıza çıkışta, hangi eğitimse onlarla ilgili “Subliminal Telkin CD Seti” de hediye ediyoruz. Aslında işin püf noktalarından biri de burası. Bilinçli yönden bilgilerimiz ve tekniklerimiz katılımcılara detaylı bir şekilde sunulup belli bir aşamaya getirdikten sonra, asıl işin özü olan subliminal telkinler devreye giriyor. Yani hem bilinçli hem de bilinçaltı düzeyde katılımcılarımız donatılmış oluyor.

Örneğin Bilinçaltı Temizliği eğitimine gelen bir katılımcımıza, normalde ücretli olan yaklaşık 8-10 adet subliminal telkin setini hediye ediyoruz. “Geçmişten özgürleşme, kaygı ve korkulardan kurtulma, yeni geçmiş oluşturucu, hayatını sevgiyle doldurma, güven güçlendirme” gibi telkinler bunlar..

6

Bu eğitimde öğrendikleri teknikler, aldıkları bilgilerle birlikte sonrasında da bu telkinleri dinleyen katılımcılarımız, uzun süredir kendilerini rahatsız eden geçmiş tramvalarını, gelecek kaygılarını çözerek yeni bir bakış açısıyla yeniden hayata başlıyor. Yeni hayatında daha mutlu, daha huzurlu bir birey olma yolunda büyük dönüşümler yaşıyor.

7

“Katılımcılara bütün bunların faydası oluyor mu ya da ne oranda oluyor, faydasını göremeyenlere ne yapıyorsunuz” diye sorduğumuzda ise oran vererek şöyle söylüyor:

Bizim bütün çalışmalarımız yaşam boyu garantilidir. Biz bize başvuran, eğitimlerimize katılan, bizden destek bekleyen herkese her türlü yardımcı oluyoruz. Ben fayda göremedim diyen katılımcıya ücretini iade ediyoruz.Ancak, özellikle Konya’da memnuniyet oranımız %95’in üzerindedir.  %5’lik bölüm de bize geridönüşü olmayan, eğitim ya da bireysel görüşmemiz sonrasında henüz bir bilgi vermeyen kişiler.Danışanlarımız genelde katıldıkları eğitim ya da aldıkları bireysel destek sonrasında bize geribildirimlerde bulunuyorlar. Daha hiçbir memnuniyetsizlik sözkonusu olmadı. Eğitim ve bireysel görüşmelerimize gelen katılımcılarımız, danışanlarımız oldukça memnunlar ve hatta yeni ve farklı eğitimler beklediklerini de söylüyorlar.

8

“Özel seans ve eğitim arasındaki fark nedir, içeriklerinde nasıl bir değişiklik var” diye sorduğumuzda ise Atakan Sönmez şu bilgileri veriyor:

Eğitimlerimizde normalde demin de söylediğim gibi katılımcı sayımız 10 kişi ile sınırlı. Özel görüşmemiz ise tamamen kişiye özel. Özel seansda da bilinçaltı temizliği yapıyoruz aslında. Ama kişilerin çok farklı problemleri olabiliyor ve bunu özel olarak görüşmek istiyor. Eğitimlerde diğer katılımcıların yanında sorununu söyleyemeyen ya da bunu istemeyen kişiler çok ve bu da çok normal. Herkesin çok farklı ve özel sorunları olabilir. Eğitime gelip aynı zamanda yine özel seansa gelenler de çok oldu. Sadece grup olarak eğitime gelenler de oluyor. Ancak bu kişinin kendi tercihi.

9

“Özel Seanslarda Nasıl Bir Yol İzliyorsunuz” diye sorduğumuzda ise şunları söylüyor:

Özel seanslarda kişinin asıl kök sorununa bakıyoruz. Yaklaşık 1 saat sürüyor. Kişinin özel bir sorunu varsa aslında bunun neden kaynaklandığını buluyoruz. Bu da bilinçaltında gizlidir. Örneğin sevgi, ilişki gibi konularla ilgili sorunu olan kişilerin anne-babalarıyla olan diyalogları ve sevgiyi bilinçaltında “ne” ve “kim” olarak “nasıl” kodladığını bulmamız gerekebilir. Bunların dışında Aile dizimine bakıyoruz. Kaç kardeş olduklarını, temel inançlarını vs sorguluyoruz. Örneğin bir türlü evlen(e)meyen, ilişkilerinde sorun yaşayan ya da bazı çocuksu duygu ve düşüncelerinden kurtulamayan kişilerin bilinçaltlarında olan ancak kendisinin farkında olmadığı, “büyümeyi veya cinsiyetini reddetme” dediğimiz bir savunma mekanizması olabiliyor. Büyümeyi reddettiğinde kişinin bilinçaltı kendini güvende hissedebiliyor ancak güvende olmak mutlu olmak demek değildir ve yaşadığı sorunların ve mutsuzluğun nedeninin bu olduğunu farkettirdiğimizde kişide büyük bir dönüşüm gerçekleşiyor.

10

Yine örneğin aile içinde kavga-şiddet gibi durumlar içierisinde yetişen bir çocuk büyüyünce, ya çok ürkek sosyal fobili, hayata insanlara güvensiz-kaygılı ya da çok sert kavgaya meyilli, sinirli ve öfke nöbetleri geçiren bir birey olabiliyor. Bu kişilerin genelde sevgi ve ilişkiyle ilgili sorunları da oluyor.  Evlense bile evliliğinde aynı şekilde kendisi şiddet uygulayabiliyor. Ancak böyle kişilere ya sosyal fobili çekingen, ya anksiyete ya da antisosyal damgası vuruluyor. Bu kişi de bu durumdan çok rahatsız oluyor ancak bu damgalarla hayatına devam ediyor ve kısırdöngülü bir durum oluşuyor. Kimse bu kişiye aslında senin sorununun kaynağı şu ve çözümü de bu demiyor.

11

Böyle bir kişi bize geldiğinde biz kendisinin ana sorununu tespit edip nedenini söyleyerek bunun çözümünü göstererek ona özel bir subliminal telkin hazırlıyoruz ve hayatında büyük bir dönüşüm gerçekleşiyor. Bunlar tabi küçük bir örnek. Bunun gibi daha nice bilinçaltı kodları mevcut. Bu bilinçaltı kodlarını bulmadan kişi koca bir ömrü bu sorunu yaşayarak ve o kadar çözüm arayışına rağmen bunu çözemeden ve aynı sorunu yaşayarak ve birçok da harcama yaparak hayatını geçiriyor.

12

Yani biz özel seansta kişinin, şikayetine bağlı olan temel sorununu tespit edip, bunu kendisine çözüm yoluyla birlikte anlatarak, onun kök sorununa özel bir subliminal telkin de hazırlıyoruz. Kişi bize bir kez geliyor. Biz ağacın dallarını budamayla uğraşmak yerine ağacın köküyle ilgileniyoruz. Bu da tek seansta çözüme götürüyor. Böylece uzun bir süreç gerektiren ve gereksiz detaylarla danışanı yoran, “tekrar gelmeniz gerekiyor” seansları bizde yokTek seansla temel sorunun tespit edilmesi ve onun üzerinde çalışılması yeterlidir. Ve daha sonra  kendisine özel olarak hazırlanan bu telkini de dinleyen kişi büyük bir değişim ve dönüşüme girerek hayatının nasıl değiştiğine kendisi de şaşırıyor.

13

BİLİNÇALTI TEMİZLİĞİ EĞİTİMİ

Bilinçaltı temizliğiyle ilgili de bilgiler veren Atakan Sönmez, bu konunun son günlerde kitaplara konu olan, oldukça rağbet gören ve kişisel gelişim camiasında sıkça kullanılan bir söz olduğunu belirterek, bilinçaltındaki olumsuz duygu ve düşüncelerin nedenlerini, bunların hayatımıza olan etkilerini, bu duygu ve düşüncelerin nasıl dönüştürüleceğinin bilgilerinin ayrı bir eğitimle sunulacağını söyledi.

Bilinçaltı temizliğinin halk arasında yanlış anlaşılabildiğini ve bu konudaki çalışmaların aslında basit ama önemli sonuçlarının olduğunu söyleyen Sönmez, düşüncelerimiz, inançlarımız, algılarımız ve duygularımız arasındaki bağlantının hayatımızdaki yaşadıklarımız olduğunu ve bunların birbiri arasındaki fark etmediğimiz bağlarının en ince detaylarıyla anlatılacağını vurguladı. Ayrıca bu eğitimde katılımcılara subliminal telkin CD seti hediye edileceğini de sözlerine ekledi.

Haberi “konyahaberler.com” sayfasından okumak için TIKLAYINIZ

Atakan Sönmez’in Konya’daki Ağustos Ayı Eğitimleri ve Özel Seans Tarihleri İçin Tıklayınız