Ücretsiz Seminerler

BRUNO GRÖNİNG ” DOĞAL YOLDAN ŞİFA” KONYA- TANITIM TOPLANTISI

Tarih: 11 Aralık 2016/ Pazar
Saat: 15:00- 17:00
YER: Konya Akademi

İLK KEZ KATILACAK VE İLGİLENEN KATILIMCILARIMIZ İÇİNDİR

“İnsanlar, şifa akımını Kaynak’tan alırlar. Ancak bu akımı aldığınızda yaşam hakkınızdan söz edebilirsiniz; ancak o zaman o yüce ilahi eserle bağlantıda olduğunuzdan bahsedebilirsiniz.”Bruno Gröning (1906 – 1959)

https://www.bruno-groening.org

Bruno Gröning ismi, 1949 yılı içinde, toplumda, basında, radyoda ve filmlerde, bir anda dikkat çekici bir haber olarak yer aldı. Kısa bir süre sonra bu “mucize doktor” ile ilgili gelişen olaylar, yıllarca en çok konuşulan konu oldu. Bir sinema filmi çevrildi, bir bilimsel araştırma komisyonu göreve çağrıldı. Bavyera İçişleri Bakanlığı, O’nun yaptıklarını “gönüllü bir sevgi hareketi” olarak niteledi. Gerçekleşen şifalar tıbbi kontollerle belgelendi.
Bruno Gröning, 1906 yılında Almanya, Danzig’de . O sıradan bir işçiydi. Çok çeşitli uğraşlarda bulundu. Marangozluk, fabrika ve liman işçiliği, telgraf dağıtıcılığı ve normal elektrik tesisatçılığı yaptı.

bruno-groening-e1455325921946
O’nun mucize şifa haberleri bütün dünyaya yayıldığında birden halkın ilgisinin odak noktası oldu. Bütün ülkelerden hastalar ve yardım mektupları gelmeye başladı. On binlerce yardım arayan kişi şifa almak üzere bulunduğu kente akın etmekteydi ve sayısız insan şifa bulmaktaydı.

thumbnail_bg-human
Bruno Groning, tüm çalışmalarında manevi gücün insanlar üzerindeki etkilerini işlemiştir. Bu gücün etkisi, insanların çoğunun düşündüğünden daha büyüktür. Bruno Gröning’in öğretisinin hedefi, hasta insanları hayat dolu bir insan haline getirmek ve insanları bedensel ve ruhsal rahatsızlıklardan kurtarmaktır.

Bruno Gröning ve faaliyetleri hakkındaki  bilgileri belgesel filminde de bulabilirsiniz
“Bruno Gröning fenomeni – ‘Mucize şifacının’ izlerinde”

BELGESEL FİLMİNİ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Seminerimiz Ücretsizdir ve Katılımcı Sayımız 14 Kişi İle Sınırlıdır.

Randevu ve Rezervasyon için 0535 370 68 09 Nolu Telefondan Yer Ayırtmanız Gerekmektedir