S.S.S.

Yaptığımız eğitimler ve özel seanslarla ilgili bize en çok sorulan sorular ve merak ettikleriniz:


 

Öncelikle lütfen sitemizi detaylı bir şekilde inceleyiniz.
Çalışmalarımız hakkındaki tüm bilgiler sitemizde başlıklar altında açıklanmıştır..
-Özel Seanslarınıza Kimler Katılamaz ?
Özel seanslar, çalışmalarımıza göre farklılık göstermektedir. Spritüel çalışmalar, koçluk çalışmaları, astrolojik çalışmalar vb. hepsi kendi sistematiği üzerinde değerlendirilmektedir. Örneğin Access Bars, Reiki ve Doğum Haritası (Astroloji) çalışmalarına isteyen herkes katılabilmektedir.
Bilinçaltı Kodlarının tespitiyle bunların değişimine yönelik koçluk çalışmalarına ise, 12 yaş üstü, 60 yaş altı, akli yetisi yerinde ve kendini değiştirmeye, sorunlarını çözmeye, pozitif duygu-düşünce durumuna geçmeye, hedeflerini ve arzuladığı hayatı yaşamaya gönüllü olan herkes katılabilir. Ancak, madde bağımlıları (destek amaçlı katılabilir), ileri şizofreni teşhisi konmuş, son 3 ay içinde intihar girişiminde “BULUNMUŞ”  kişileri özel seanslarımıza almıyoruz. Ama bu kişilere de Access Bars, Reiki veya Nefes Çalışmaları desteği sunabiliyoruz.
Nefes Çalışmalarına ise yine herkes katılabilir. Ancak bazı Nefes Tekniklerinde, Tansiyon-Şeker gibi hastalığı olan kişilere bu teknikler uygulanmaz.
Özel seanslarımızla ilgili lütfen bizimle irtibata geçiniz.
Kaç Seans Gelmem Gerekir?
Bu en çok sorulan sorulardandır. Ancak bunun kesin bir cevabı yoktur. Kişinin sorun-durumuna göre, yapılacak çalışmaya göre değişir. Bazı çalışmalar zaten tek seanstır. Ve tekrar istenirse alınabilir. Ancak Bilinçaltı uygulama ve tekniklerini içeren değişim çalışmaları belirli periyotlarla yapılır ve belirli bir süreci kapsamaktadır. Bununla ilgili detaylar zaten iletişim numaramızı aradığınızda size verilmektedir.
Çalışmalar ve İçerikleri Nedir? Nasıl Bir Periyot ve Süreçte Yapılıyor?
Öncelike bir danışan bize gelmeden telefonla ön görüşme yapıyoruz. Kendi isteği ve özgür iradesi ile bize gelmek istediğini teyit ederek, kişinin ne kadar istekli olduğunu ve bizim çalışmalarımıza uyum sağlayıp sağlayamayacağını tespit ediyoruz. Eğer uyum sağlayamayacak kişilerse, düzenli ve planlı bir çalışmaya uygun değilse veya ileri derecede nöropsikolojik bir ilaç tedavisi vs. görmesi gereken bir durum varsa randevu vermiyoruz ve doktora yönlendiriyoruz.  (Daha sonra, eğer doktor tedavisine başlarsa ikisini bir arada elbette ki yürütebilmekteyiz ve danışanlarımızın daima yanında ve destekçisi olduğumuzu bilmenizi isteriz. )
Eşi, çocuğu, yakını veya bir arkadaşı için bizi arayan kişilere kendisinin bu çalışmayı isteyip istemediği, gönüllü olup olmadığı kesinlikle sorulmakta ve zorla getirilme konusunda çalışmadığımızı söylemekteyiz.
Sorunların bilinçaltı kökenlerinin tespit edilerek bunların değişimine yönelik yapılan değişim çalışmamızda, ilk seans yaklaşık bir buçuk saat sürer. Sonraki seanslar 1 saattir. Özellikle ilk 1 ay danışan hafta hafta gelmelidir. Çünkü bilinçaltı değişimi istemez ve direnç gösterebilir. Bu nedenle bir haftayı geçmeyen bir şekilde ilk başlarda hafta hafta çalışmalar yapılmaktadır.
Danışan öncelikle kendi isteği ve özgür iradesiyle bize gelmelidir. Kendini bu sürece hazırlamalı ve buna göre başlamalıdır. İlk seansına ve sonraki seanslarına gelmeyen, randevusunu iptal eden veya ertelemek isteyenlere TEKRAR RANDEVU VERİLMEMEKTEDİR. Bu kurallar en başta kendisine anlatılmaktadır.
Access Bars Çalışması yaklaşık 1 saat sürer. Tekrar seansının gerekip gerekmediği kararı uzmanımızla görüşerek verilebilir.
Doğum haritası genel ve tek soru danışmanlığı çalışması da tek seanstır ve yaklaşık 1 saat sürer. Online ya da yüz yüze yapılabilir. Doğum bilgileri 3-4 gün önceden alınmakta ve uzmanımız bu süre içinde bu bilgilere göre çalışma yapmaktadır.
Reiki de yaklaşık 1 saat sürer. İster tek seans isterse devam seansları alınabilir. Online ya da yüz yüze yapılabilir.
Thetahealing çalışması da yaklaşık 1 saattir. Online ya da yüz yüze yapılabilir.
Nefes Teknikleri Çalışmaları tek seans da olabilir, devam seanslarıyla belirli bir program da uygulanabilir. Bu, duruma, kişiye ve talebe göre değişebilir. Grup seansları da bu şekildedir. Online ya da yüz yüze yapılabilir. Ayrıca, yeterli katılımcının sağlanması ve gereken şartların karşılanması halinde, firmalara ve gruplara özel çalışmalar da yapılabilmektedir.  Eğitimler ise belirli bir müfredatta ve sürede uzmanımızın belirleyeceği şekilde yapılmaktadır.
Daha detaylı bilgiyi iletişim numaramızdan edinebilirsiniz.
Eğitime Ya da Özel Seansa Gelmeden Subliminal Telkin Alsam Olur mu?
Tabi ki. Eğitime ya da bireysel görüşmeye gelemeyen veya gelmek istemeyen kişiler, Eğitimde verilen CD setini ve diğer Subliminal Telkinleri alarak dinleyebilirler. Zaten eğitime ya da özel seansa gelemeyen ya da gelmek istemeyen kişiler için, Telefonda, online, mail ile yapılan çalışmalarımız da mevcuttur. O çalışmaları okumak ve incelemek için buraya tıklayınız
-Ön Ödeme Alınıyor mu-Size Neden Güvenelim ? 
Bize, geleceğini söyleyip herhangi bir bahaneyle kişi gelmediğinde, hem başka o saatte gelmek isteyen birinin hakkını ihlal etmiş olmakta, hem de bizim vaktimiz ve o kişiye özel hazırlığımız boşa geçmektedir. Bu nedenle ön ödeme alınmakta, kalanını ise danışan, geldiğinde vermektedir.
Ön ödemeyi yapmak istemeyen kişiler, henüz gelmeye karar vermemiş, her an herhangi bir bahane-mazeretle gelmemeyi düşünen ve değişmeye gönüllü ya da istekli olmadan randevu almaya çalışan kişilerdir. Bu nedenle ön ödemesiz randevu, hiç bir çalışmamızda verilmemektedir ve bu kural herkes için geçerlidir. Zaten bu çalışmalarda karşılıklı bir güven olmalıdır.
-Ücretleriniz Pahalı mı ?
    Konya’da, bu çalışmaları, bu kadar geniş kapsamlı, detaylı ve etkili yapmaya gayret eden bir merkez oluşturmaya ve geliştirmeye çalışıyoruz. Verilen hizmet bir kişinin hayatını değiştiren, sorunlarını çözen, hayatı daha mutlu ve sağlıklı yaşamasına neden olan çalışmalardır. Böyle bir  hizmetin bedeli elbette ki ölçülemez.
   Ancak belirlediğimiz ücretler de oldukça düşüktür ve İstanbul fiyatlarının neredeyse 3’te biridir. Biz, bize ödenen bu ücretlerle yaşamımızı sürdürüyor, sizlere daha kaliteli bir mekan ve ortam sunmaya çalışıyoruz. Ayrıca biz de bugüne kadar birçok eğitim aldık ve hala da almaya devam ediyoruz.
Ülkemizde her gün artan enflasyon oranına kıyasla, sizlere en uygun fiyatla en kaliteli ve etkili bir hizmeti sunabilmenin gayretinde olduğumuzu bilmenizi istiyoruz. Kimseye ayrıcalık yapmadığımızı ve kimsenin hiçbir şekilde hakkını yemediğimizi de bilmenizi istiyoruz.
-Peki Kesin Faydasını Görecek miyiz? Başarılı Oluyor musunuz ?
Yaptığımız bütün çalışmalar, hızlı, pratik ve çözüm odaklıdır. Başarı oranımız Konya’da %98’in üzerindedir.Bize daha hiç kimseden olumsuz bir geri bildirim gelmediği gibi aksine sürekli olumlu geri bildirimler almaktayız. Dolayısıyla çalışmalarımız kesin ve kalıcı çözüm içermektedir. Ancak unutulmamalıdır ki, kişi, öncelikle değişim ve dönüşümü kendisi istemeli ve her şeyden önce buna izin vermelidir. Bu istiyorsanız, EVET KESİN FAYDASINI GÖRECEKSİNİZ 😉
(Çalışmalarımız tıbbi bir tedavi değildir. Hiçbir medikal cihaz, tıbbi bir alet kullanılmamakta ve çalışmalarımızda kesinlikle herhangi bir kimyasal-bitkisel karışım veya ilaçla bir çalışma yapılmamaktadır)
Bilinçaltı Değişim Çalışmaları Nedir ? Nasıl Yapılıyor ?
Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız