ozlemsahinozelseans

Tüm çalışmalarımız bireysel gelişim uygulamasıdır. Tedavi ya da psikoterapi değildir.

ÖZLEM ŞAHİN ÖZEL SEANS ÇALIŞMALARI

İlişkiler, Atalardan Özgürleşme, İsim analizi, Nefes Terapisi, Reiki, Bolluk Bereket, Aile-Karmik Bağlar, Aile Dizimi, Bilinçaltı Kodlarının Değişimi, Şifalı Taşlar, Çekim Yasası gibi konularda Türkiye’de bilinen uzman isimlerden Özlem Şahin’in Konya’daki Bilinçaltı Temizliği Özel Seanslarıyla ilgili detaylı bilgiler aşağıdadır.

ozlemsahin

Özlem Şahin Kimdir ? Bilgi İçin Tıklayınız

Özlem Şahin’in özel seans tarihleri için Tıklayınız

Özlem Şahin’in Videolarını İzlemek İçin Tıklayınız

 Özlem Şahin’in Bilinçaltı Temizliğine yönelik 3 farklı çalışması bulunmaktadır: Bunlar: 4 Seans, 3 Seans ve Tek Seanslık görüşmelerdir. Detaylı bilgileri aşağıdadır.

hqdefault(2)

Konya’nın ilk ve tek kişisel gelişim merkezi Konya Akademide Bilinçaltı Uzmanı Özlem Şahin’in, merkezimizde uyguladığı kişiye özel çalışmalar daha etkili, basit ve hızlı bir değişim-dönüşüm içermektedir.

Panik Atak, Depresyon, Anksiyete (Kaygı Bozuklukları), Temizlik Takıntısı, Fobiler, Korkular, Yalnızlık ve Çaresizlik Hisleri gibi, ilişkiler gibi daha birçok sorun uzmanımız tarafından, altında yatan nedenlerle birlikte incelenip, bilinçaltı kökenleri tespit edilmektedir.

Özlem Şahin’in merkezimizde kişiye özel olarak yaptığı bu çalışma ve uygulamalar ile, kısa bir sürede, sizi rahatsız eden olumsuz duygu-düşünce ve davranışlarınızdan kurtulacak, geçmişinizden arınacak ve hayatınızda sürekli tekrar eden bir türlü değiştiremediğiniz olaylardan özgürleşerek, mutlu, başarılı ve arzuladığınız kişi olacaksınız.

hqdefault (1)

HANGİ ÇALIŞMA NASIL YAPILIYOR?

Özlem Şahin’in binlerce kişiyle çalışarak edindiği tecrübelerle geliştirdiği ve en pratik, etkili ve kalıcı çözüm içeren çalışmaları kişiye özel olarak uygulanmakta ve farklı periyotlarla belirli sürelerde gerçekleştirilmektedir.

Bütün çalışmlar Subliminal Telkin içermektedir. Kişiyle yapılan görüşmeler ve uygulanan çalışmalar sonrasında, ana problemler tespit edildiği için sorunlara yönelik Subliminal Telkinler de Atakan Sönmez tarafından hazırlanmakta ve kişiye CD seti olarak verilmektedir.

TEK SEANS

448Tek seanslık çalışma Konya Akademide bugüne kadarki en fazla uyguladığımız çalışmadır. Buradaki amaç, tek seansta kişinin problemlerinin tespit edilerek, ona özel olarak subliminal telkinlerin hazırlanmasıdır. Aslında birçok danışanımız için bu çalışma yeterli olmaktadır. Kişinin detaylı analizinin yapılarak bilinçli bir şekilde durumu hakkında bilgilendirme ve bazı tekniklerin öğretilerek uygulanmasının ardından, ona özel olarak hazırladığımız Subliminal Telkin CD’sini vererek sonrasında dinlemesi için yönlendirmekteyiz. Telkinleri dinleyen birçok danışanımızdan çok olumlu sonuçlar aldık, halen de almaya devam etmekteyiz. Yani bu bile yeterli olmaktadır.

lisan-egitim-yazilim-ve-dagitim-da-bilincalti-ingilizce-egitim-sistemi_51c1b66992153_3

Birçok danışanımız tek görüşmede bile büyük dönüşümler yaşamaktadır. Ancak bazı danışanlarımız tekrar görüşmek istemekte,  bu görüşmelerin kendilerinde motive edici bir etki yarattığını belirtmekteler. Bazı danışanlarımız için de onlar istemese dahi 3-4 periyotluk çalışmalar gerekli olmaktadır. Gerçekten de gözlemlediğimiz kadarıyla, kişilerin tekrar görüşmesi onlar için hem motive edici olmakta hem de daha etkili bir değişim-dönüşüm sağlamaktadır. Dolayısıyla tek seanslık olan çalışmalarımızı, danışanlarımızın durumuna göre farklı periyotlar halinde uygulamaktayız.

3 PERİYOTLUK ÇALIŞMA (3 SEANS)

Bu çalışma 3 aşamadan oluşmaktadır. Danışanımız, Özlem Şahin ile toplam 3 görüşme yapmaktadır.

Microsoft-‘Tan-Skype-Kullanıcılarına-Jest-Bir-Aylık-Telefon-Görüşmesi-Ücretsiz

1.GÖRÜŞME

İlk görüşme telefonda detaylı bir analizi içerir. Aile dizimi, atalar karması, burcu, isim enerjisi  dahil bütün karakteristik özellikleri, kalıplaşmış inançları, hayatında tekrar eden durumlar, hangi olayları yaşadığı, kurtulamadığı duygu-düşünce-davranış kalıpları, varsa yaşadığı travma-ani kayıp, ölüm, şiddet, taciz gibi içsel durumları incelenir. Yani bütün bilinçaltı kodları bu görüşmede tespit edilir.

 

m

Bu görüşmenin ardından, danışanımıza onun için gerekli olan subliminal telkin CD’si verilir. Bu CD’de onun problemlerine özel hazırlanmış mp3 formatında bilinçaltı telkinler bulunmaktadır. Danışanımız 2.ve 3. (yüz yüze) görüşmeye kadar bu telkinleri dinlemektedir. Yüz yüze yapılacak son görüşmeye kadar danışanımızın dinlediği bu telkinler onu rahatlatmakta, bilincini ve bilinçaltını hazır hale getirmekte, onun bilinçaltındaki bazı dirençleri, olumsuz duygu ve düşünce kalıplarının hafiflemesi ve düzelmesine yol açmaktadır. (Kişinin bütün hayatı analiz edilir. Kişiler, bazen yüz yüze görüşmede kendini yeterince ifade edememekte, ancak telefonda daha rahat bir şekilde her şeyini anlatabilmektedir. Bu nedenle ilk görüşmenin telefonda olması oldukça etkilidir. ) İlk görüşme yaklaşık 1-1,5 saat sürmektedir.

 

psikolog-psikiyatrist-1170x5002.GÖRÜŞME 

2. görüşme telefonda yapılan ilk görüşmeden 3 hafta sonra yapılan yüz yüze görüşmeyi içerir. Telefonda uzmanımız tarafından gerçekleştirilen bu görüşmede, ilk görüşmede ele alınan konular daha detaylı bir şekilde görüşülür ve uzmanımızın ilk görüşmede verdiği subliminal telkinleri dinleyen danışanımızdaki etki ve değişimler ele alınır.Bu görüşmede danışanımıza uzmanımız Özlem Şahin tarafından bazı uygulamalar yapılmaktadır.

 

psikoterapi-nedir Bu uygulamalar uzmanımızın kişiye özel olarak belirleyeceği çalışmaları içermektedir. HİPNOZ-NLP-EFT-Duygusal Özgürleşme gibi farklı daha birçok teknik uygulanacaktır. Uzmanımız gerekli görürse danışanımıza, onun için gereken telkin ve olumlamaları Hipnoz yaparak uygulayacaktır. Kişi için hangi teknik ve çalışma uygunsa o çalışma uygulanacaktır. Ve üçüncü ve son görüşmeye 1 gün sonra gelecek olan danışanımıza bazı telkinlerde bulunularak gerekli yönlendirmeler yapılarak 3. görüşmeye hazırlanması sağlanır.

 

bireysel-terapi-1024x7683.GÖRÜŞME 

3. görüşme son seanstır. Danışanımız 2. görüşmeden 1 gün sonra yeniden uzmanımızla yüz yüze görüşmeye gelmekte, bütün gelişmeler değerlendirmektedir. Bu görüşme danışanımızın birçok sorununu çözerek, değişim ve dönüşüm geçirerek gelmiş olduğu son blok görüşmesidir.
Bu görüşmede, bugüne kadar danışanımızda elde edilen gelişmelerin devamının nasıl sağlanacağı, bu değişim ve dönüşümün giderek nasıl artacağı gibi konular değerlendirilerek yeni hayatında neler yapması ve yapmaması gerektiği gibi konular paylaşılacak ve görüşme sonrasında danışanımıza özel subliminal Telkin CD’si  hazırlanmaktadır.

Bu Çalışma ( 3 Seans) Kimler İçin Yapılmaktadır? Farkı Nedir?

Bazı danışanlarımızın yaşamları büyük travmalarla geçmiş ve çok daha derine inilerek daha detaylı bir analiz gerektirmektedir. Bazen danışanlarımız, yaşadığı bazı olayları duygusal ve düşünsel olarak bilinçaltı düzeyde farkında olmadan kapatmış olabilmektedir.

3

Sorunları çözebilmek onları anlayabilmekten geçer. Dolayısıyla kişinin bilinçaltı kodlarının birbiriyle bağlantılı noktaları ve olayları, duygu ve düşünceleri kodlama şekli iyi analiz edilebilmelidir. Hangi yaşadığı olayın hangi tür kalıplaşmış inanç ve düşünceler topluluğundan oluştuğu detaylı bir analizle mümkündür. İşte bu yüzden bazı danışanlarımızın çok daha derinlerde daha karmaşık kodlarını bulmak bazen tek seansta yeterli olmayabilmektedir. Bu tür danışanlarımıza 3 ya da 4 periyotluk çalışmayı uygulamaktayız.

 

89993Ancak bu kodlamaların tespiti bazen çok detaylı olabilmekteyken,  bazı danışanlarımızın ise daha kısa sürebilmektedir. Bu nedenle bazı danışanlarımıza tek periyotluk seans yeterli olmaktadır. Dolayısıyla, temel sorunlar ve buna bağlı yan sorunların tespiti bazı danışanlarımızda tek seansta yapılmakta ve danışanımıza yapılacak çalışmalar da yine o seansta aynı anda yapılabilmektedir.

Genellikle danışanlarımıza 3 periyotluk çalışma yeterli olmaktadır.  Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi daha detaylı incelenmesi gereken, hayatında birçok travma ve problem yaşamış ve halen de yaşamakta olan danışanlarımıza da 4 periyotluk çalışma uygulamaktayız.

ÇALIŞMANIN 4-3 VE TEK SEANS MI OLACAĞINA NASIL KARAR VERİLİYOR?

Danışanlarımızdan en çok gelen soru budur. Kişinin hangi çalışmaya nasıl alındığı önceden belirlenmektedir. Telefonda bazı sorular sorularak ön tespit yapılmakta, kişinin hangi çalışmaya uygun olacağı bu şekilde danışanla birlikte karar verilmektedir. Ön tespit Uzmanımız Mehmet Çakmak tarafından telefonda yapılmaktadır. Tespiti yapılan danışanımıza kaç seanslık çalışmaya gelmesi gerektiği önceden belirtilmekte va danışanımızla uzmanımız Özlem Şahin bu çalışmaya uygun olarak seansa girmektedir.

4-3 ve Tek seanslık çalışmalarda illa ki bir kısıtlama da yoktur. İsteyen herkes her türlü özel çalışmayı bizden talep edebilir. Biz kendilerini yönlendirmekteyiz ancak bu tamamen danışanımızın kendi arzusu ve takdiridir.

Özlem Şahin’in Konya’daki Özel Seans Tarihleri için Tıklayınız

 Bilinçaltı Temizlenebilir mi ? Nedir ve Nasıl Yapılıyor?  Tıklayınız

canli

Tüm Sorularınız & Randevu İçin

0532.440.90.84 nolu telefondan 10.00-24.00 saatleri arasında bizimle irtibata geçebilirsiniz.

TÜM ÇALIŞMALARDA

PPP_PRD_050_3D_people-Question_Mark

Bütün çalışmalarımız, kişinin bilinçaltındaki duygu-düşünce-inanç kalıplarının incelenerek asıl problemlerinin tespit edilmesi,  buna yönelik bazı teknikler uygulanması,  onun bilinç ve bilinçaltı sistematiğine yönelik farkındalıklar oluşturulması ve ardından bilinçaltı düzeyde bu sorunların çözümüne yönelik iyileşme çalışmalarının yapılması esas alınmıştır.

Tüm çalışmalarda Subliminal Telkinlerin Türkiye’deki ilk uygulayıcısı ve Konya Akademi Eğitimcisi Atakan Sönmez’in hazırladığı kişiye özel subliminal telkinler CD olarak verilmektedir.

Tüm çalışmalarda Özlem Şahin tarafından hazırlanan bazı hazırlanmış meditasyonlar hediye edilmektedir. (Bolluk Bereket, Sevgi, Affetme gibi)

Tüm çalışmalarda seanslar ve telefon görüşmeleri 1-1 buçuk saat arasında sürmektedir.

Tüm çalışmalar garantilidir.

3 ve 4 periyotluk çalışmalar 1 aylık süreyi kapsamaktadır.

3 ve 4 periyotluk çalışmalarda kişiye özel olarak Telefon ve PC için Görsel Subliminal hazırlanacaktır.

Evlilik ve İlişki sorunlarıyla ilgili  3 farklı çalışma uygulanmaktadır. Erkeğin ve kadının ayrı ayrı alınması ve daha sonra her ikisinin de birlikte alınması.

HATIRLATMA

happy-woman

Bugün birçok araştırma göstermiştir ki, neredeyse tüm hastalıkların kökeni psikolojiktir.

Hastalık sebep değil bir sonuçtur. Hastalık bedeninizin size ruhunuz vasıtasıyla iletilen bir uyarı mesajıdır.

Size bir hastalık teşhisi konması, o durumunuzla ilgili bir şeylerin yolunda olmadığını ve bir şeyler yapmanız gerektiğini gösterir. Ömür boyu onu yaşamak zorunda olduğunuzu değil.

Vücudunuz, mükemmel bir şekilde yaratılmıştır. Tüm aksamaları insanlar kendileri (farkında olmadan) oluşturur.

Yaşam insana verilen bir yük değil aksine bir armağandır.

Siz, anne karnında milyonlarca spermle yarışarak birinci geldiğiniz için bu dünyadasınız.

Mutluluk bir seçimdir. Mutsuzluk da öyle.

Şu kısacık ömrünüzü neden mutlu ve sağlıklı yaşamayasınız ?