Kişisel Doğum Haritası Detaylı Analizi

Doğum Haritası, Detaylı Yorum ve Analizi Şimdi Konya Akademi’de

Burcumuz ve yükselen burcumuz bize sadece bazı karakteristik bilgiler verir. Ancak doğum haritamızda bunların çok daha fazlası bulunmaktadır. Astrolojik dile göre hazırlanan özel programlarla çıkartılarak, detaylı bir incelemeyle analiz edilen doğum haritaları, hayatımızdaki özellikle önemli detayları bize sunar. Kader çizgimiz, hayatımızın sırları, aslında doğum haritamızda gizlidir.

Doğum Haritası Nedir?

Doğum Haritası;  Yıldız Haritası, Yıldızname olarak da bildiğimiz, kişinin doğum anının astrolojik özelliklerine göre çıkarılması, analiz edilerek yorumlanmasıdır. Kişinin kaderi ve hayatının sırrının, doğum haritasında olduğu söylenebilir. Çünkü doğum günü ve saatimizde meydana gelen astronomik değişim ve gelişimler, bizim karakterimizi etkilemekle kalmayıp, iş seçimlerimizden eş seçimlerimize kadar geniş bir yelpazede bize neredeyse hayatımızla ilgili her türlü bilgiyi de vermektedir.

Nelere eğilimlerimiz olduğu, hangi konularda neler yapıp-yapmamamız gerektiği, sosyal yaşantı, özel ilişkiler, iş hayatı, para-zenginlik, muhtemel hastalıklarımız, psikolojik sorunlarımız gibi bilgilere antropolojik doğum haritamızda görebiliriz.

Özel hesaplamalar yaparak hazırlanan doğum haritamız, ev ev, açı açı ince detaylarla doludur. Örneğin: 

1.Ev: Kişilik, maske, dışa gösterdiğimiz yüz, kişisel farkındalık.

2.Ev: Kaynaklar, maddi kazanç, para kazanma ve harcama.

3.Ev: İletişim, kısa yolculuklar, ilk öğretim, yakın akrabalar, komşular.

4.Ev: Yuva, ev, dünyaya geldiğimiz yer, ebeveynler.

5.Ev: Yaratıcılık, sanat, aşk, eğlence, çocuklar.

6.Ev: İş, çalışma, hizmet etme, sağlık, kişisel gelişim, günlük yaşam.

7.Ev: İkili ilişkiler, ortaklık, anlaşmalar, evlilik, eş.

8.Ev: Ölüm, doğum, yenilenme, dönüşüm, gizli ilimler, miras, ortak paralar.

9.Ev: Seyahat, yurt dışı yolculukları, uzak ülkeler, felsefe, din, yüksek öğrenim.

10.Ev: Kariyer, şöhret, başarı, yükselme, dünyaya karşı olan sorumluluklarımız ya da hedeflerimiz.

11.Ev: Arkadaşlar, gruplar, grup çalışmaları, organizasyonlar.

12.Ev: Bilinç dışı, kolektif bilinç, ruhsal çalışmalar, rüyalar, hapishaneler, hastaneler.

gibi konularda bize bilgiler verir. 

Bunlar, haritanın sadece bir parçasıdır. Diğer burçlarla ilişkiler, karakterimizin ağır basan yönleri, geliştirmemiz ve öğrenmemiz gereken konu ya da problemler, tüm fiziksel ve psikolojik sorunlar,  yaşayabileceğimiz olaylar, başarı ve başarısızlıklarımızla ilgili detaylar, hayatımıza vereceğimiz-vermemiz gereken yön dahi bu haritada rahatlıkla ortaya çıkarılabilmektedir.

Doğum Haritasının kökeni, aslında eski tarihlere dayansa da, ilerleyen bilim ve bunun getirdiği astronomik gözlemlerimizin daha ileri teknolojiyle yapılabilmesi sayesinde, geliştirilen bilgisayar programları sayesinde günümüzde doğum haritaları bize, çok daha keskin ve önemli bilgiler vermekte.

Kendimiz Bu Haritayı Çıkarabilir miyiz?

Bugün internet üzerinden de bu haritalar çıkarılabilmektedir. Ancak internet üzerinden çıkardığımız haritaların güvenilirliği de dikkat çeken başka bir yöndür. Çünkü programlar geneldir ve ince ayarlar-hesaplamalar yapılarak çıkarılmazsa yanlış bilgiler edinmemiz de kaçınılmazdır. Ayrıca buradaki amaç, sadece doğum haritamızın çıkarılması değil, onu, uzman bir astroloğun tamamen kişinin kendisine özel olarak da analiz ederek yorumlaması gerekmektedir.

Bu nedenle doğum haritası dediğimiz konu ince hesaplamalar ve detaylı sağlam analiz ve yorumlar gerektirmektedir.

Kimler Bu Haritayı Çıkarttırabilir?

Aslında yediden yetmişe herkes kendi doğum haritasını çıkarttırıp, hayatı ve karakteriyle ilgili bilgi sahibi olabilir. Çünkü herkesin sonuçta bir doğum zamanı vardır. Bu doğum zamanına göre oluşan hayatsal haritasını bilerek yaşaması ona birçok önemli avantaj sağlayacaktır.

Çocuklar İçin de Yapılıyor mu?

Elbette ki çocuklar içinde yapılmakta. Hatta çocuklar için bu çalışmanın yapılması daha da önemlidir. Çünkü hayatlarının baharındaki çocukların, aslında hangi karakteristik özelliklerle nasıl bir hayat yaşayacağının haritada belirlenmesi ve incelenmesi, onların gelecekleri için büyük bir avantajdır.

Anne-Babaların çocuklarının doğum haritalarını çıkarttırarak, onların kişilik gelişimleri, yetenekleri gibi konularda bilgi sahibi olarak ona göre yetiştirmesi ve yönlendirmesi, ebeveynlerine de büyük kolaylık ve rahatlık sağlamaktadır.

Doğum Haritası Analizi Nasıl Yapılıyor?

Öncelikle doğum bilgileri (Ay-Gün-Yıl-Saat-Yer gibi) astroloğumuza verilir. Astroloğumuz özel bilgisayar programında detaylı bir harita çıkarır. Bu haritayı bazı  özel çalışmalarla detaylıca inceler ve bu işlem yaklaşık 1 haftayı alır. Yani bu uygulama için yaklaşık bir hafta boyunca harita üzerinde çalışılmaktadır. Bu nedenle danışanımıza bir hafta sonrası için uygun bir randevu saati verilir. Danışanımız o tarihte, randevusuna gelerek hem doğum haritasını alır hem de astroloğumuz detaylıca yaklaşık 1-1 buçuk saat (karşılıklı görüşme şeklinde) danışanımızla özel bir seans yapar.

Ona haritasındaki tüm detayları anlatır. Bazı sorular sorar. Hayatını nasıl yaşaması gerektiği, hangi konularda başarılı-başarısız olabileceği, muhtemel fiziksel ve psikolojik yaşayabileceği sorunları, ilgi alanları-yetenekleri, özellikle dikkat etmesi gereken konular, özel ilişkileri, maddi durumundaki sorunlar ve varsa bunların nasıl düzeltilebileceği gibi daha birçok konuda danışanımıza tüm bilgiler verilir. Ancak elbette ki hayat kişinin özgür iradesiyle yaşayacağı, hatalar yaparak öğreneceği deneyimlerle doludur. Doğum haritası analizlerinde transitler, parselasyonlar, Güneş dönüşleri ,Güneş arkı ilerletim tekniği, gerekiyorsa tutulmalar analiz edilerek danışana hayat yolundaki mihenk taşları anlatılır. Kişiye şunu şöyle-böyle yap tarzında bir müdahale asla söz konusu olmaz ve zaten olmamalıdır.

Doğum Tarihi-Saatinin Tam Bilinmesi Gerekiyor mu? Bilinmiyorsa?

Eskiden doğum tarihleri tam olarak bilinemeyebiliyormuş. Nüfusa geç kayıt ettirme, anne ya da babanın çocuklarının doğum bilgilerini tam (ya da kesin olarak hatırlayamaması) gibi durumlar ülkemizde yaşanmıştır. Ancak bu durumlar artık oldukça azalmıştır. Böyle bir bilinememe durumunda öncelikle danışanımız anne-babasıyla konuşmalı doğum bilgilerini kesin-net bir şekilde almaya çalışmalıdır. Eğer bu mümkün olmuyorsa, astroloğumuz bazı çalışmalarla bunu da belirleyebilmektedir.

Çalışmayı Kim Yapıyor-Pahalı mı-Ücreti Ne Kadar?

Çalışmayı Astrolog, Reiki Master, Access Bars Uzman Uygulayıcısı  Ayşegül Badem Yapmaktadır.

Hayatınız boyunca sadece bir kereliğine, tamamen size özel olarak yapılacak bu çalışma oldukça düşük ücretlidir ve bizden başka çalışmalar alan danışanlarımıza özel ayrıca fiyatlandırılmaktadır.

Çalışma sonrasında kişiye subliminal cd seti hediye edilmektedir ve ayrıca doğrum haritası dosyası da seans sonrasında verilmektedir.

Tüm merak ettikleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bilgi / İletişim: 0546 440 90 84