fbpx

Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz ve Bireysel Seanslar

Bu Eğitimde katılımcı sayısı sınırlıdır. Eğitim 3 bölümden oluşmakta ve 3 saat sürmektedir.

indir

Duygu ve Düşüncelerimizin, İnançlarımızın hayatımıza etkileri, hangi inançlarımızın hangi  düşünce ve duygulara neden olduğu ve hayatımıza nasıl yansıdığıyla ilgili bilgiler verilmekte, bazı teknikler Eğitimcimiz tarafından öğretilmekte ve bazı uygulamalar birlikte yapılmaktadır.

Woman-arms-outstretched

Bire bir katılımcılarımızla uzmanımız tarafından diyaloglara girilmekte ve eğlenceli ve neşeli bir sohbet ortamında bu eğitim yapılmaktadır.

Katılımcılara çıkışta, Bilinçaltı Temizliğine Yönelik, Subliminal Telkin CD Seti çıkışta hediye edilmektedir.

Bireysel görüşme yaklaşık 1 saat sürmektedir. Danışanımızla Uzman arasındaki bu görüşme tamamen kişiye özeldir. Bireysel görüşmeye gelen Danışanımız, rahatsızlık duyduğu sorunu dile getirmekte ve Uzmanımız Danışanımıza sorular sorarak bu şikâyetine bağlı olan asıl sorunu anlamaya çalışmaktadır.

ok_icon

Kişinin inanç kalıpları, duygu ve düşünceleri, nasıl bir kişilik oluşturduğu, bunların anne-baba ve model alınan kişi ile olan bağlantıları, ailedeki kardeş sıralaması gibi birçok özel faktörler incelenmekte ve bütün bunların kişinin şikâyeti ile bağlantıları kurulmaktadır.

Şikâyete ilişkin tespitin ardından çözümü Uzmanımız tarafından Danışanımıza anlatılmakta, bazı teknikler öğretilmekte ve danışanımıza bazı farkındalıklar oluşturulmaktadır.

psikolog-psikiyatrist-1170x500

Daha sonra ise Danışanımızın şikayetiyle ilgili Özel Subliminal Telkin yapılmaktadır. Danışanımız direkt bilinçaltına giden bu telkinleri de dinleyerek büyük bir rahatlama-değişim-dönüşüm yaşamaktadır.

Böylece Danışanımız Tek Seansta Arzuladığı Çözüme Ulaşabilmektedir.

Bu çalışma Astroloji ile ilgilidir. 

Çalışmada Kişisel Doğum Haritanız çıkarılarak kişisel astrolojik analiziniz detaylı bir şekilde incelenerek yapılacaktır.

horoskop 3

Çalışmayı Özlem Şahin yapacak ve mail adresinize bütün detaylarıyla birlikte Kişisel Doğum Haritası Analiziniz gönderilecektir.

Online görüşme ofisimize gelemeyen ya da başka bir şehirde ikamet eden Danışanımıza, internet ortamında yapılan bireysel seansı içermektedir.

images

Özlem Şahin belirlenen gün ve saatte Danışanımızla yaklaşık 1 saat boyunca internetten online olarak görüşmektedir. Bu seans bireysel seansın aynısıdır. Bireysel seanstan tek farkı online olmasıdır.

448

Danışanımız, evinde ya da rahat ettiği herhangi bir yerde ofisimize gelmeden yaşadığı problem ve sorunları, değiştirmek ve özgürleşmek istediği duygu, düşüncelerini ve davranışlarını, Özlem Şahin’e detaylı bir şekilde dile getirebilmekte ve tüm özelini paylaşabilmektedir.

Bu çalışmada da kişiye özel subliminal Telkin Atakan Sönmez tarafından yapılarak gönderilecektir.

satin-al

Telefonda görüşme, ofisimize gelemeyen ya da yüz yüze görüşme yapmak istemeyen, ancak telefonda kendisini daha rahat ifade edebilen Danışanlarımız için yapılmaktadır.

icon-360899

Bu çalışma yaklaşık 1 saat sürmektedir.

Microsoft-‘Tan-Skype-Kullanıcılarına-Jest-Bir-Aylık-Telefon-Görüşmesi-Ücretsiz

Danışanımız, evinde ya da rahat ettiği herhangi bir yerde ofisimize gelmeden yaşadığı problem ve sorunları, değiştirmek ve özgürleşmek istediği duygu, düşüncelerini ve davranışlarını, Uzmanımıza detaylı bir şekilde dile getirebilmekte ve tüm özelini paylaşabilmektedir.

Bu çalışmada da kişiye özel subliminal Telkin Atakan Sönmez tarafından yapılarak gönderilecektir.

satin-al

Sorun Çözüm bölümünde, Danışanımız, kişisel sorunları ve değiştirmek-özgürleşmek istediği duygu-düşünce ve davranışlarıyla ilgili bir yazı hazırlayıp, mail ile bize göndermektedir.

!

Bu yazı Uzmanlarımız tarafından incelenerek kendisine gerekli olacak Subliminal Telkinler Atakan Sönmez tarafından hazırlanarak isteği üzerine ya kargo ya da mail adresine bu telkinler gönderilmektedir.

writing-email

Bu çalışmada, sorunlarını dile getirmekte zorlanan, bazı sorunlarını paylaşmak istemeyen, ancak yazarak bunları  ifade edebilen-etmek isteyen Danışanlarımız içindir. Bu çalışmada kişinin ofisimize gelmesine, ya da kendisini bize göstermesine gerek yoktur. Hatta kişi başka herhangi bir takma isimle bile bize sorunlarını dile getiren bir mail gönderebilmektedir.

Bu çalışmada Uzmanlarımız tarafından hazırlanan bazı ana sorular, Uzmanlarımızın isteyeceği bilgilerin olduğu dosya Danışanımıza mail ile gönderilmektedir.

Bu çalışma çiftler için yapılmaktadır.

makale-icon002

Evliliğinde ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftlere Uzmanımız Özlem Şahin tarafından Danışmanlık yapılmaktadır.

Günümüz dünyasında en büyük sorunlardan biri olan ilişki sorunları, çiftler arasındaki uyumsuzluk, anlaşmazlık, iletişim eksiklikleri gibi birçok faktör bu çalışmada uzmanımız tarafından ele alınarak irdelenmekte ve tespit edilen sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır.

çift-1

Bu çalışmada da gerek görülmesi halinde çiftlere Subliminal Telkin CD hediyesi hazırlanarak verilecektir.

indir

Aşağıda yer alan eğitimlerin tarihlerini sitemizden takip edebilirsiniz

Atalardan Özgürleşme-Aile Atalar Karması-Anne Baba Faktörü

Sınav Başarısı-Sınav Kaygısı

Astral Seyahat

Uykuda Kilo-İdeal Beden

Bilinçaltı İngilizce

İsim Analizi

Holoterapik Nefes Terapisi

Reiki

Özel Yaşam Koçluğu (Paket)

İlişkiler-Aşk Acısı-İdeal Partner

Bolluk-Bereket-Para Enerjisi

Astroloji-Burçlar

Uzmanlık-Koçluk Eğitimleri 

Diğer Eğitimler İçin Bizimle İrtibata Geçiniz..

Call Now Button Canlı Destek
1
Close chat
Merhaba! Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Hemen "Sohbete Başla" butonuna tıklayarak bizler ile anlık iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek