Eğitimlerimiz

Eğitimlerimiz ve Bireysel Seanslar

Bu Eğitimde katılımcı sayısı sınırlıdır. Eğitim 3 bölümden oluşmakta ve 3 saat sürmektedir.

indir

Duygu ve Düşüncelerimizin, İnançlarımızın hayatımıza etkileri, hangi inançlarımızın hangi  düşünce ve duygulara neden olduğu ve hayatımıza nasıl yansıdığıyla ilgili bilgiler verilmekte, bazı teknikler Eğitimcimiz tarafından öğretilmekte ve bazı uygulamalar birlikte yapılmaktadır.

Woman-arms-outstretched

Bire bir katılımcılarımızla uzmanımız tarafından diyaloglara girilmekte ve eğlenceli ve neşeli bir sohbet ortamında bu eğitim yapılmaktadır.

Katılımcılara çıkışta, Bilinçaltı Temizliğine Yönelik, Subliminal Telkin CD Seti çıkışta hediye edilmektedir.

Bireysel görüşme yaklaşık 1 saat sürmektedir. Danışanımızla Uzman arasındaki bu görüşme tamamen kişiye özeldir. Bireysel görüşmeye gelen Danışanımız, rahatsızlık duyduğu sorunu dile getirmekte ve Uzmanımız Danışanımıza sorular sorarak bu şikâyetine bağlı olan asıl sorunu anlamaya ve bilinçaltı kodunu çıkarmaya çalışmaktadır.

ok_icon

Kişinin inanç kalıpları, duygu ve düşünceleri, nasıl bir kişilik oluşturduğu, bunların anne-baba ve model alınan kişi ile olan bağlantıları, ailedeki kardeş sıralaması gibi birçok özel faktörler incelenmekte ve bütün bunların kişinin şikâyeti ile bağlantıları kurulmaktadır.

Şikâyete ilişkin tespitin ardından çözümü Uzmanımız tarafından Danışanımıza anlatılmakta, bazı teknikler öğretilmekte ve danışanımıza bazı farkındalıklar oluşturulmaktadır.

psikolog-psikiyatrist-1170x500

Daha sonra ise Danışanımızın şikayetiyle ilgili Özel Subliminal Telkinler yapılmaktadır. Danışanımız direkt bilinçaltına giden bu telkinleri de dinleyerek büyük bir rahatlama-değişim-dönüşüm yaşamaktadır.

Böylece Danışanımız Tek Seansta Arzuladığı Çözüme Ulaşabilmektedir.

Tek seansın yeterli olmadığı durumlarda da devam seansları uygulanmaktadır.

Bu çalışma Astroloji ile ilgilidir. 

Çalışmada Kişisel Doğum Haritanız çıkarılarak kişisel astrolojik analiziniz detaylı bir şekilde incelenerek yapılacaktır. Bu çalışma iki türlüdür: Genel Doğum Haritası ve Tek Soru Haritası şeklindedir.

Bize önceden doğum bilgilerinizi vermenizden sonra 3-4 gün boyunca doğum haritanız ya da sorunuz üzerinde detaylı bir çalışma yapılarak daha sonra tüm bunlar seansınızda sizinle paylaşılacaktır.

horoskop 3

Çalışma, yüz yüze seans ya da arzu edilmesi halinde online olarak yapılacak, ayrıca mail adresinize bütün detaylarıyla birlikte Kişisel Doğum Haritası Analiziniz gönderilecektir.

Access Bars Uzmanlık Eğitimi, Bu Tekniği Uygulamak ve Bu Konuda Uzman Olmak İsteyen Kişiler İçindir.

Access Bars uygulaması, yediden yetmişe herkes için rahatlıkla uygulanabilen ve hızlı-kalıcı çözüm içeren yeni bir tekniktir. Siz de bu tekniği öğrenerek ve sertifikanızı alarak, eşinize, çocuklarınıza, arkadaşlarınıza yapabilir veya bu konuda profesyonel olarak çalışabilirsiniz.

Bu eğitimde ve uygulamada da kişiye özel subliminal telkin seti (10-15 adet) danışanlarımıza ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Nefes Teknikleriyle İyileşme Üzerine verilen Koçluk-Uzmanlık Eğitimidir. 

Bu eğitimde, nefes alma-verme, hangi rahatsızlıklarda hangi nefes tekniklerini kullanma gibi bilgiler verilerek bazı uygulamalar yapılmaktadır. Bu eğitimi alan kişi nefes koçu veya nefes teknikleri uzmanı olarak gerek kendisi, gerek de herhangi birine bu teknikleri uygulayabilmekte ve öğretebilmektedir. Dilerse, nefes teknikleri uzmanı olarak profesyonel bir çalışma yapabilmektedir.

Bu eğitime katılan herkese gerekli “koçluk-uzmanlık” sertifikaları verilmektedir.

Bu eğitimde ve uygulamada da kişiye özel subliminal telkin seti (10-15 adet) danışanlarımıza ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

REİKİ Eğitimi, REİKİ Master olmak isteyen kişiler için uzmanlık eğitimidir. Reiki eğitimin dışında ayrıca uygulama olarak da yapılmaktadır.

 

REİKİ ile enerjiyi kullanmayı öğrenerek, hem kendiniz hem de diğer herkes için faydalı olabileceksiniz. Bu eğitimde REİKİ Masterliğe kadar yükselmeniz mümkündür. REİKİ 1-2 ve 3 eğitimlerinin ardından siz de hem bir şifacı hem de REİKİ öğrencisi yetiştirebilme uzmanlığı kazanacaksınız.

Her eğitimin ardından gerekli sertifikalarınız verilmektedir.

Bu eğitimde ve uygulamada da kişiye özel subliminal telkin seti (10-15 adet) danışanlarımıza ücretsiz olarak hediye edilmektedir.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Bu çalışma çiftler için yapılmaktadır.

makale-icon002

Evliliğinde ve ilişkilerinde sorunlar yaşayan çiftlere Uzmanımız ve Aile Danışmanımız Mehmet Çakmak tarafından Danışmanlık yapılmaktadır.

Günümüz dünyasında en büyük sorunlardan biri olan ilişki sorunları, çiftler arasındaki uyumsuzluk, anlaşmazlık, iletişim eksiklikleri gibi birçok faktör bu çalışmada uzmanımız tarafından ele alınarak irdelenmekte ve tespit edilen sorunlar çözüme kavuşturulmaktadır.

çift-1

Bu çalışmada da gerek görülmesi halinde çiftlere Subliminal Telkin CD hediyesi hazırlanarak verilecektir.

indir

 

Aşağıda yer alan eğitimlerin tarihlerini sitemizden takip edebilirsiniz

Atalardan Özgürleşme-Aile Atalar Karması-Anne Baba Faktörü

Sınav Başarısı-Sınav Kaygısı

Astral Seyahat

Uykuda Kilo-İdeal Beden

Bilinçaltı İngilizce

İsim Analizi

Holoterapik Nefes Terapisi

Reiki

Özel Yaşam Koçluğu (Paket)

İlişkiler-Aşk Acısı-İdeal Partner

Bolluk-Bereket-Para Enerjisi

Astroloji-Burçlar

Uzmanlık-Koçluk Eğitimleri 

Diğer Eğitimler İçin Bizimle İrtibata Geçiniz..